skok na navigaci skok na obsah

Pizzeria San SeveroProhlášení o přístupnosti 

Snažíme se o co možná nejlepší přístupnost a funkčnost webu. Bereme v potaz česká pravidla přístupného webu dle MIČR. Držíme se metodiky WCAG 1.0.

Struktura webu

Struktura obsahu i layoutu je vytvořena validním XHTML 1.1, vizuální prezentace pomocí kaskádových stylů CSS 2.1 a další přídavné efekty technologií JavaScript.

Pro hodnoty atributů značkovací jazyka a vlastností stylových předpisů na tomto webu jsou použity relativní jednotky místo absolutních, čímž je zajištěno, že jeho obsah lze jednoduše zvětšovat či zmenšovat pomocí standardních nástrojů webových prohlížečů. Výjimkou jsou nadpisy a menu stránek.

Web je možné pohodlně ovládat pouze pomocí myši, ale taktéž pouze klávesnicí.

Značení textu

vzorek textu
Termín či zkratka, význam se zobrazí jako popisek po najetí kurzorem myši

vzorek textu
Odkaz vedoucí na některou z dalších stránek

Pohodlný tisk

Díky zahrnutí speciálních CSS stylů určujících tiskovou verzi webu je tisk stránek velice pohodlný. Všechny stránky tohoto webu jsou tisknutelné pomocí standardních nástrojů v prohlížeči. Při tisku jsou ze stránky automaticky odebrány pro tisk zbytečné části stránky (jako například záhlaví, menu atp.). Tisk můžete provést kliknutím na tiskárnu přímo v rámci stránky, nebo v prohlížeči v menu Soubor - Tisk.

Klávesové zkratky

Na webu se můžete pohybovat pouze s pomocí klávesnice. Proto mají důležité odkazy definovány tzv. accesskeys - klávesové zkratky:

Tyto zkratky jsou platné pro prohlížeč Internet Explorer, v ostatních prohlížečích se mohou klávesové zkratky lišit. Pro prohlížeč Opera platí [Shift + Esc] + zkratka; pro prohlížeč Mozilla FireFox pak [Alt + Shift] + zkratka.

Kontakt na technického správce

Pokud budete mít s přístupností obsahu tohoto webu či s jeho používáním jakýkoliv problém, kontaktujte prosím technického správce.

Michal Marek | GSM: +420 731 916 926 | Email: webmaster@gsz.cz

 

Kontakt  Tisk  Mapa webu 


© 2007 Pizzeria San Severo | vytvořilo Grafické studio Žabka | W3C XHTML 1.1 & CSS 2.1 validní | Prohlášení o přístupnosti